| dy2anna23 a întrebat:

Buna tuturor. am si eu o probleme si as vrea sa ma ajute cineva. un baiat spune ca am iubeste. si eu il plac asa un pic doar ca eu nul cred cand zice ca ma place pentru ca el vorbeste si cu toate prietenele mele si la scoala si la telefon. dar pe mine ma ignora complet la scoala. doar in ore imi trimite mesaje. aseara i-am spus sa ma lase in pace ca nu mai vreau sa vorbesc cu el si sa mai am vreo treaba cu el. m-a intrebat de de ce dar nu i-am zis. dupa mi-a trimis un mesaj in care scria "te iubesc". nu stiu ce am dar nu pot sa il cred. le-a spus la toate prietenele mele ca ma place si ca e mort dupa mine. o data a incercat sa ma faca geloasa cu o alta fata. de abia acum am aflat. credeti ca am o problema ca dupa toate astea eu tot nul cred? ps: apropo el sta aproape cu toate fetele din scoala si pe mine cand am stat cu el nici nu ma baga in seama. de ce oare? am eu vreo problema. dau FUNDA la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| sandra2012 a răspuns:

In primul rand poate e prea timis si ii e rusine atunci cand sunteti fata in fata sa iti spuna ce simte, incercand sa te faca geloasa cu alte fete gandindu-se ca poate asa reactionezi si faci tu primul pas. Cu siguranta ii e rusine sa vorbeasca cu tine. Sau poate vrea doar sa se joace cu tine dar din ce descrii tu nu cred.

| dy2anna23 explică (pentru sandra2012):

Mersi mult pentru raspuns

1 răspuns: