| PpyuiCornelyaa a întrebat:

Am și eu o problema. De ziua iubiților voștri ce cadouri le faceți? Sunt foarte indecisa ce pot să îi iau la a meu.

1 răspuns:
| anonima4552 a răspuns:

O cana, ceva facut de tine, eu de exemplu i-am scris 200 de mesaje, le-am scos la imprimanta si le-am bagat in cana cu o ciocolata sau orice handmade. acum depinde si cat e bugetul. poti sa iei si un parfum sau un set de ingrijire(eu din kaufland am luat), tricou, hanorac, breloc pentru cupluri sau doar pentru el sau accesorii pentru masina daca are sau ceva bijuterie ce stii ca ii place