| C1p1 a întrebat:

Am si eu o problema straight faceeu am Windows vista, si am ultimu direct X aprut pentru aceasta direct X 11, de curand am vrut sa imi instalez un joc (slabut) Warcraft 3 Regin pf Chaos si imi zice ca imi trebuie dirctx 9.0 sau mai mare? dc oare nul recunoaste pasta? am incercat sa bag si direct x 9.0 dar tot nu merge si cand dau DxDiag(in start, pentru a vedea detaliile PC-ului) imi arata tot Direct x 11 straight face plz help FUNDA FUNDA FUNDA FUNDA ( pentru cei care cunosc jocul--evident mi-am propus sa pun si packul frozen Throne, dar imi zice sa instalez mai intai regin of Chaos si evident acesta nu merge straight face )

FUNDA! FUN! DA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza actuala versiune pe care o ai. Instaleaz-o pe asta: http://www.softwarepatch.com/windows/directx.html - si s-ar putea sa mearga! Nu uita! Windows XP SP2 mai bun decat Vista de 100000 de ori. Sau daca nu, ti-as recomanda WINDOWS 7! E foarte mult. Eu il folosesc de 5 luni si nu am probleme! Nu se blocheaza deloc si merge totul struna!