| Corasonsalvaje a întrebat:

Baiatul de care v-am vorbit m-a parasit saptamana trecuta pe motiv ca ii place de alta.Adica eu il atrag foarte mult dar fata respectiva a reusit sa il atraga un pic mai mult si de asta m-a parasit.Mie nu mi se pare normal sa renunti la cineva care te iubeste pentru un moft pentru o fata care ii e doar amica, nu il place.Ea poate oricand sa isi bata joc.Asa sunt baietii? De ce actioneaza asa? Si ce pot sa fac sa il atrag mai mult ca respectiva? Pentru ca, cu toate ca l-am iertat inainte de 3 ori si el tot si-a batut joc va spun cu durere in suflet ca l-as ierta iar.El a spus unei prietene ca, chiar daca ar vrea nu s-ar intoarce la mine de rusine si mi-au zis niste baieti ca ma plac pe facebook si el parea deranjat ca vezi doamne ma plac baietii acum dar eu am fost doar vedeta lui.Nu stiu ce sa mai cred ce sa mai fac..Va multumesc pentru timpul acordat,

10 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Accepta situatia si nu te milogi pentru un stop de iubire in fata nimenui!
Lumea vorbeste multe si marunte, bune si rele, adevaruri sau minciuni, dar nu crede!
El a gresit si inca mult! respecta-te si iubeste-te macar tu daca el nu o face! lasa-l sa vina el la tine, daca te iubeste o va face!

| RAY a răspuns:

Jocuri copilaresti

| neutrino a răspuns:

" Alta"i-a oferit mai mult si baiatul s-a dus acolo unde a crezut ca ii este mai bine. Ridica miza!

| Corasonsalvaje explică (pentru neutrino):

Adica? Ce as putea face? Cum ii e mai bine acolo cand aia ii e doar o amica?

| neutrino a răspuns (pentru Corasonsalvaje):

Amica, neamica se pare ca pe ea a preferat-o! Nu este bine sa-ti subestimezi concurenta.

| Corasonsalvaje explică (pentru neutrino):

Stiu dar el a zis ca il atrage.Degeaba daca ea il considera doar amic..Asa si spuneai ca sa maresc miz..Adica?

| WildDream a răspuns:

Poate tu il iubesti da el nu te-a iubit si nici nu te-a respectat si ma indoiesc ca o va face vreodata. E clar ca la el e totu bazat pe atractie, cand vede una mai buna iti da papucii, se distreaza cu aia, si dupa daca nu tine mult se intoarce la tine ca doar tu il ierti mereu.
Tu nu te respecti deloc? Cat mai vrei sa fii bataia lui de joc? Lasa-l ca nu merita. Daca tu tot il ierti si te arati asa slaba in fata lui sa te astepti ca el mereu va face ca acum, te lasa pentru o alta si pe urma dupa ce-si satisface pofta se intoarce la tine (si nu din iubire, nici pomeneala de asa ceva la individu asta ci pur si simplu ca are unde sa se intoarca).

| Liliana1981 a răspuns:

L-ai iertat deja de 3 ori. De cate ori vrei sa te mai injosesti? Lasa-l sa plece!

| alkhymeia a răspuns:

Parca esti cateaua lui...stai in patru labe si el isi implineste toate poftele si taci ca o fetita cuminte ce esti

| Maria_Ana_1997_il9t a răspuns:

Te inteleg foarte bine. Baiatul asta nu stie ce vreawinking si nu e serios. Isi bate joc de tine chiar daca nu vrea. A observat ca il ierit si pentru asta el crede ca poate face mereu cum vrea cu tine: te lasa azi, te ia maine... Stie bine ce pierde dar ii place sa se joace cu sentimentele tale si sa te inebuneasca (pentru ca stie bine ca o poate face). E gelos de baietii care te plac pe facebook? Bine atunci, fa-l si mai gelos dar nu te intoarce la el!winking Nu te respecta si stiu ca e dureros sa citesti asta dar mai bine uita-l acum decat sa suferi mereu din cauza lui. Cu sinceritate sper ca te va a juta mesajul meu.