| Shmoopy a întrebat:

Am si eu o problema pe Facebook (deh): sa spunem ca X ma eticheteaza intr-o poza, iar eu dau "hide from timeline". De ce dispare si dintre toate fotografiile in care sunt eu etichetata?
Adica... am vazut la multa lume cum apar in respectivul album dar pe peretele lor nu apare nimic, vreau si eu asa

1 răspuns:
| CooSsMmiNn a răspuns:

Trebuie sa dai pe ala de optiuni cand esti la poza si dai pe Raporteaza/Elimina eticheta. Dai pe elimina si apoi : 'doresc sa elimin eticheta ' si gata! Funda?