| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema:
Pe metin2 cand intru pe cont zice nume sau parola gresita.
Desi e corecta si nu am dat id sau parola la nimeni, nu-mi merge.Motivul pentru care cred eu cel mai mult e ca am dat log off cand era mort caracteru.
Spuneti-mi pls cum rezolv ca m-am chinuit mult la el si nu mai vreau iar teapa.

Răspuns Câştigător
| ExtraSakadat a răspuns:

Du-te pe www.metin2.ro si dai am iutat parola.Bagi contul, emailul si ce mai cere.Iti vor trimite ei un e`mail cu un link in care iti schimbi parola. Daca nu merge.Contul tau a fost spart...

Bafta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce lvl era?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai dat log off ti gata contul nu mai mere il sterge serveru