| Stefiiii a întrebat:

Am si eu o problema:-s. Vreau sa imi pun pirce in limba:X si vreau sa stiu daca sarutul o sa fie la fel ca inainte, mai bine sau mai rau, daca incomodeaza cand mananci sau ceva de genu si daca doare foare foarte rau straight face vreau pareri pliiiz:* pentru cel mai detaliat dau funda:*

Răspuns Câştigător
| fryda a răspuns:

Daca mergi la un salon, no sa te doara, numai ca vreo saptamana o sa te hranesti cu paiul deoarece limba e umflata si risti sa faci o infectie daca nu eviti contactul cu microbii( deci fara saruturi!), ce priveste partea cu mancatul, e putin incomod (totusi, ai o tija in limba) si necesita atentie (sa nu-ti desfiletezi biluta, ca apoi sa inghiti piercing'ul). Deci, cand il pui nu doare, ci pana se vindecawinking. Ceea ce priveste sarutul, dupa vindecare, senzatia e placuta si mai ales pentru partener

2 răspunsuri:
| laurika_3432 a răspuns:

O prietena de-a mea cu care mai stau pe afara si'a bagat pirce in limba si i s-a umflat limba ea mi-a spus ca doare foarte rau mai ales ca nu poti manca 2 3 zile dupa ce il bagi despre sarut nu stiu sa iti spun nimic nu mi-a spus nici ea nimicbig grin e foarte dureros. fundita?:X:X:Xlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu faci asta pentru ca e dureros de sarut vreau sati zic ca nu va fi la fel ca inainte iti propun sa nu faci asta. dar fa ce doresti deja