| Douapunccteunics a întrebat:

Hi,
Vreau un pirce in limbalove struck dar mie cam frică sunt din Timișoara, apropo mama mă lasalaughing.
Spuneți-mi si mie doare sau nu?(Raspundeți cât mai mulți)
P. s.:Fără chestii de genu nu-ți fă in fine imi fac la un salon autorizathappy

Dau si funda pentru un raspuns concret:*

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Mai faza e ca o sa te doara dupa ce lima se dezamorteste, iti dai seama doar foloseste acu`. daca esti rezistenta la durere treci repede, dar daca nu. o sa "suferi" cateva zile. Dupa nu o sa mai ai probleme.
Uite aici un video ca sa vezi cum o sa ti`l faca:)
http://www.youtube.com/watch?v=qk6g9q2Nm-U&feature=related

Mult noroc:*

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

In limba, spranceana si buric doare cel mai tare.eu nu`ti recomand.se poate infecta urat si va fi incomod.

| oanawww45 a răspuns:

Bineinteles ca o sa te doara un timp. Stiu ca e un salon in centru dar nu mai stiu pe unde...

| YTBDrawingBase a răspuns:

Ma cu siguranta o sa simti durere, ca altfel nu se poate. da sa freci limba 15 min cu mana, ca sa amorteasca[asta daca vreiu sa-ti dai tu], si pe mine m-a durut 2 zile. bafta