| Butsilee a întrebat:

Am si eu o problema angry in legatura cu 2 prietene(Ady si Geo) angry M-a, certat cu Geo din cauza motivului ca m-a mintit (intr-un mod urat) ( nu e vorba de baieti) si nu prea as vrea sa ma impac cu eastraight face dar aici intervine a doua prietena care ma intelege intr-un fel thinking dar ea zice ca o sa-mi treaca mie (dar nu e asa) si la Ady ar trebui sa imi petrec revelionul impreuna cu Geo. angry Ce sa fac? Ma impac cu GEO? angry Un sfat... O indrumare...Incercati sa scrieti cat mai multhee heedau funditawinking

3 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

Cred ca trebuia sa spui despre ce e vorba, daca nu e ceva asa important si grav atunci impacati-va, suna-le si spune-le sa vin ala tine si vorbiti toate trei si lamuriti tot!winkingToate trec... :-J

| victoria_8973 a răspuns:

Crede-ma, am trecut exact prin aceeasi situatie acum citeva zile. Nu doream deloc sa ma impac cu prietena mea, dar peste vreo 2 zile, mi-a trecut si am iertat-o... Eu cred ca ar trebui sa te impaci. Mai ales daca va intelegeti si daca a avut poate vreun motiv ca sa te minta, cine stie. Succes)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impacatzi; vaoh go on si un timp numai avea incredere in ea.
Incearca sa intri in vb cu ea fara ca sa zici nimic altcevabig grin nu stiu cu ceva ce aveti voi in comunlaughing
eu am pe prietena mea cea mai buna care are o alta prietena cea mai bunalaughing si daca ma cert cu prietena mea ma cert si cu fata aia. rolling eyes care e prietena da nu buna bunalaughing
Si eu sunt certata cu bf de ieri.:-s eh. o sa ma impac eulaughing