| brunetteee a întrebat:

Am si eu o rugaminte la voi`big grin! Cine imi zice si mie niste mel. dea` lu : arssura, guess who, nane, vascan, etc, daca m-ai stiti si voi artisti din astiabatting eyelashes. dau fundita la cele mai bune >big grin

Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Arssura-Cand ma privesti, Arssura-Baiatu rau, Arssura-De la balcon, Arssura-Destin, Arssura-Neschimbat, Guess Who - Ca 2 flori, Guess Who-Eu, tu si restul lumii, Guess Who-Gen, Guess Who-Locul potrivit, Guess Who-In viata mea, Guess Who-Unu, Altu, Guess Who feat Camuflaj-Viseaza, Nane-3 metri sub pamant, Nane-Ca o stea, Nane-Ce ti-e viata, Nane-Contra vantului, Nane-Gluma etc. Sper ca te-am ajutat.`pup kiss

1 răspuns:
| gabitsa a răspuns:

Monkey ft Pegas & Arssura- Imi amintesc. Arssura- Mereu copil. Arssura- Scrisoare.
Vescan & Ligia moldovan - Ea... El
Vescan- Voi fii acolo