| ius46 a întrebat:

Am si eu putina nevoie de ajutor ma termin repede de tot cand introduc penisul in prietena mea (o bag de 10-12 ori si deja ejacuez) si sunt la maxim de excitat iar dupa ma spal si incepem iar dar tine cam 5 minute si iar ejacuez ajutati-ma ca nu stiu ce sa ma fac plz plz plz...multumesc si astept respunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| Rebecca a răspuns:

Ce ai tu se numeste ejaculare precoce. Fa'ti un control si doctorul iti va da ceva pastile... O sa se rezolve. bafta!

2 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Nu stiu daca e adevarat dar zice varumio ca daca bagi un ardei iute in pantaloni, in buzunar(in timpul zilei), nu o sa te mai exciti asa tare deci o sa dureze mai mult.

| Tedi_1921 a răspuns:

Pai nu prea ai ce face decat sexperienta daca intelegihappy cu timpu o sa iti depasesti recordurile usor usor.