| CristinaCrisy a întrebat:

Am si eu un iphon 3GS si vreau sa imi iau de pe App Store jocuri si nu pot. adica imi fac cont si imi zice ca nu am scris parola corect... cine ma ajuta?

1 răspuns:
| Ambassaderåd a răspuns:

Cand te loghezi. dupa ce ai scris totul. parola sa o stii si cand intri la APP Store trebuie sa ai un Master CARD sau barem cineva din familie sa aiba sa arate la itunes store ca detii un card si ca ai posibilitatea sa cumperi ceva de la ei, nu numai sa iei gratis. Ai sa treci de pe card, numarul de cont prefix, nr de verificare si contul si dupa accea poti lua orice de la sectiunea - Gratis.