| scorpionalb a întrebat:

Am si eu un procesor intel celeron inside e3400 2.60ghz dual core dar problema este ca nu imi scrie pe nici un uindous la propietati sau ori unde ca este dual core am incercat pe internet cu tote detalile despre el si peste tot imi spune ca e dual core dar problema este ca mie nu imi arate pe pc ca e dual cor de ce? va rog sa-mi spuneti doar daca stiti sigur care este cauza mersi mult.

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Ce tip de Windows?
Daca ai 7 sau Vista poti incerca Start>Computer>bara sus; Proprietati Sistem
Succes!