| andrei1121 a întrebat:

Intel Celeron Dual-Core E3400 2.60GHz este un procesor pe care asi putea sa joc battlefield 3 sau battlefield bad company 2 sau modern warfar 2 sau 3 sau imi trebuie un procesor mai bun funda cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Call of duty il poti rula dar pentru Battelfied 3 nu ai prea multe sanse, deoarece iti trebuie un procesor de minim 3.0 GHz.

Succes!

| andrei1121 explică (pentru Lumine):

Ma bajam pe battlefield 3 nu asta doream sa aud ma simt asa de prost de lesin

| AlinKun a răspuns:

Daca ai o placa video destul de fortoasa atunci e ok nu vei avea sa zicem probleme decat daca ceri prea mult de la el adica rezolutii foarte inalte + multitasking in acelasi timp
deci cu o placa video buna e ok
joci fara probleme

| editt a răspuns:

Ar trebui sa mearga bf3 deoare el cere minim un proc de 2, 4 ghz de la Intel si tu ai 2. 6ghz deci daca ai si o placa video bunaar trebui sa mearga minim spre mediu