| anonim_4396 a întrebat:

Am stat mult pana sa decid daca voi intreba treaba asta vreodata..Am avut un presupus iubit, care e cu mult mai mare decat mine si dupa ce "m-a marcat " a dat bir cu fugitii.evident nu in secunda urmatoare, dar cam intr-o luna,pe motiv ca...el dupa ce cunoaste femeia indeajuns vede ce-are de facut. Evident ca eu eram mica si proasta de cand m-a cunoscut, trebuia sa ma atasez emotional ca sa-si dea seama de mine? In fine... dupa lungi mesaje, telefoane si abordari fara raspuns,evident,mi-am dat seama ca m-a lasat pe bune si nu se mai intoarce. Dupa ceva timp, a aparut in peisajul vietii mele unul din prietenii lui,cu care am si pana astazi de lucru.laughing In fine, asta nu-i prea relevant. Acum dupa foaaaarte multe luni acest individ "care cunoaste femeia" si "nu da doi bani pe ele" s-a intors in viata mea, dar sub o forma mai ciudata pe care n-o prea inteleg si vreau sa ma ajutati voi s-o fac. Deci, am mers intr-un bar in care era si el ( cred ca stia ca pentru el m-am dus) inainte, nu ma baga in seama dar acu a fost diferit, m-a chemat cu el sa vorbim. Mi-a spus doar aberatii, ma intreba de chestii nerelevante sufletului meu gen de-o prietena de-a mea, sau vreun prieten de-al lui,abureli. Dupa care am plecat, in jumate de ora m-a scos de la blocati din toate locurile unde ma avea blocata, a inceput cu like-uri pe facebook, semana putin cu o bagare de seama, iar dupa alte 3 zile m-a intalnit din nou,la sala, si-a venit sa vorbeasca cu mine, l-am intrebat cum de acum m-a scos de la blocati si inainte ma rugam de el si tot nu ma scotea.La care raspunsul lui a fost "acum e postu pastelui "! Na, ce vrea omul acesta cu reintoarcerea lui fantoma ca eu tare greu ma prind. sugestii? Dau fundita, evident, carora care ma pot ajuta.

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Prima data nu se pune, ca ai fost naiva, dar a 2 oara inseamna ca TU o cauti.ACum dai cu flirt tu. Nu merita,ala nu e barbat, e un paduche de om, ti-a promis marea cu sarea pana s-a vazut in patu tau happy dupa " te cunosc? " Ai grija puisor, sa nu iti castigi un nume rau de mica, ca dupa fug toti de tine ca dracu de tamaie happy

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cum vine, așa pleacă.Se întoarce ș-apoi iar pleacă.Tu decizi dacă te lași iar păcălită.
Baftă!

| darrio2007 a răspuns:

Esti cam nehotarata.Cred ca ti-a placut marcajul lui de dinainte.Din cate vad tot mica ai ramas.

| jessikz0r a răspuns (pentru darrio2007):

Ma amuzi tu laughing)) trist e faptul c-am realizat si eu c-ai dreptate ...bine ca tu n-ai gresit niciodata :*

| darrio2007 a răspuns (pentru jessikz0r):

Am gresit si eu.Ca oricare.Nimeni nu este perfect.

| IsabelaIssa a răspuns:

Indiferent ce vrea, nu trebuie sa te mai intereseze si sa ii mai dai atentie. Nu merita, iar tu nu trebuie sa te injosesti atat de mult. Nici nu trebuie sa iti treaca asemenea intrebari prin minte. Vezi-ti de viata mai departe si atat. Fara el.

| ElenaSA a răspuns:

Pai ce sa vrea? o revenire de scurta durata, asa cum este obisnuit. Dar vad ca si tu iti doresti sa fii remarcata si te ivesti in locuri in care stii ca poti sa dai peste el.

| Șurubelniță a răspuns:

Omul crede ca inca mai ai sentimente fata de el si vrea sa profite de asta, cauta distractie din moment ce i-a iesit o data. A doua oara e vina ta daca-i cazi din nou in plasa.
Nu-l baga in seamă si vezi-ti in continuare de viata ta, ti-a fost bine fara el pana acum, asa iti va fi in continuare.

| DavidGarrett a răspuns:

Fata draga, nu vrea decat sa te mai "marcheze" o data, de doua ori, acum blocheaza-l tu peste tot sa vezi satisfactie laughing, sfat pentru viitor: nu te mai intoarce 'never' la fosti