| secretdiscret00 a întrebat:

Am sters o poza super din telefon, chiar nu mai pot sa o recuperez, daca da ce ar trebui sa fac?

7 răspunsuri:
| Rebe97 a răspuns:

Pa, Pa fotografie wave! Da fa alta, ca nu - i o tragediewinking!

| alinutz33311 a răspuns:

Nu se mai poate face nimic.

| DudyyGreen a răspuns:

Aici chiar nu mai poti face nimic. Telefonul din pacate, nu are un Recycle Bin unde poti sa cauti ce ai sters si apoi sa-i dai restore. Imi pare rau sad Fotografia s-a dus. sad

| Andreea_Deya_1998 a răspuns:

Din pacate nusad

| Andreea_Deya_1998 a răspuns:

De fapt depinde de telefon, spune-mi ce telefon ai, poate te pot ajuta

| secretdiscret00 explică:

Mersi bine ca macar stiu