| -=AleCS=- a întrebat:

Am telefon LG GT 505 si abonament Pantera 8 (orange) am pus sa primesc horoscop dar credeam ca e doar atunci, acum primesc zilnic straight face se plateste? Si cel mai important: CUM POT SA IL DEZACTIVEZ?

6 răspunsuri:
| Happyness a răspuns:

Da si cred ca e un euro thinking pai de unde `l-ai activat il sid ezactivezi.fi atenta ca dk suni la aia de la orange ia bani ca asa au facut acum nu mai e pe gratis oh go on. vezi de unde l`ai activat ca trebuie sa `l dezativezi, dk nu riscate` de un euro 2 si suna la aia de la orange

| IlegalSmile a răspuns:

Pai nu nu se plateste doar iti ia din minute sincer nu stiu cum poti sa-l dezactivezi cred ca cel mai bine ar fi sa mergi la orange si sa intrebi acolo si ei te vor ajuta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Con tactea-za operatorul de la orange si ei i-ti vor expica on -line CUM?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai mesaj anultot la 311

| ramonica83 a răspuns:

Dai mesaj anultot la 311 dar cu litere mari si iti anuleaza toate programarile de la 311

| ramonica83 a răspuns:

Se plateste cu 0. 40 euro pentru fiecare mesaj primit. dar se dezactiveaza cu un mesaj gratuit la 311 cu anultot scris cu litere mari.si eu dadeam inainte la astea si m-am dus la orangeshop sa intreb si m-au invatat ei