| AcerZ a întrebat:

Salut, daca vreau sa-mi iau un telefon nou pe abonament Orange dar daca sunt pe optiunea delfin pot sa-mi iau si pe alata optiune cum ar fi cangur sau pantera?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Dat fiind ca optiunile tale implica un abonament cu un cost mai mare NU exista vreo problema(pretul telefonului), invers ar putea influenta costul telefonului P.S. la un abonament mai mare de obicei pretul telefonului scade

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

La cumpararea unui telefon nou pe abonament Orange poti schimba optiunea.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Indiferent de tipul abonamentului pe care il ai acum Delfin, Cangur, Pantera, Colibri), poti achiztiona un telefon impreuna cu un alt abonament. Gasesti detalii despre achizitionarea unui telefon aici http://oran.ge/WMxjqT.
O zi buna,
Orange Helpers

| AcerZ explică (pentru OrangeHelper):

Deci as putea sa-mi iau telefon de pe cangur 15 chiar daca am delfin9 numai daca imi fac un nou abonament

| Predator30 a răspuns:

Salut,cu siguranta poti sa iti iei pe ce abonament doresti asa stiu eu...

| BarBye a răspuns:

Da, poti sa iti iei ce abonament vrei.

| Korman a răspuns:

Da poti sa iti cumperi.

| 12faly56 a răspuns:

Cele mai bune informati le primesti acolo de unde cumperi sau ai facut abonament. dupa informatiile mele da.