| cristinuca05 a întrebat:

am un telefon pe abonament orange si am activat netu. eu credeam ca e valabil doar pentru 1 luna dar in fiecare luna imi pune la costsad
trebuie sa sun undeva sa dezactivez nu? la ce nr trebuie sa sun? va rog ajutati-ma. mersi

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Suna la 411 si cere sa-ti dezactiveze serviciul internet

| ATHOS a răspuns:

Intra pe www.orange.ro si vezi daca la varianta ta poti dezactiva optiunea singur. Daca nu este posibila aceasta varianta atunci suna la 411 departamentul Relatii cu clientii.
Bafta!

| Alexa_4371 a răspuns:

Poi trebuie sa te duci la Orange acolo si vb cu doamna sau domnu de aculo si iti modifica abonamentul sau peste ca-ti va ani pentru ca poate trebuie sa mai astepti pentru ca a bia ce ai facut abonamentul depinde de garanti:*cp chiar daca...nu te ajuta