| Sebastian222 a întrebat:

Am trimis cateva CV-uri pe mailurile unor firme care cauta muncitori necalificati, iar astazi m-a sunat cineva si mi-a zis ca sa ma prezint la un interviu thinking
Nu am mai fost pana acum la nici un interviu si mie putin frica de ce intrebari o sa imi puna interlocutorul happy
As avea mare nevoie de niste sfaturi :3 Multumesc si ofer funda

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un interviu pentru un post de muncitor necalificat, nu are ce intrebari sa iti puna decat ce experienta mai ai si cam atat