| тєqυιℓα a întrebat:

Am trimis un colet prin prioripost posta romana si nu a ajuns la destinatar. Este inca la oficiul postal, asa spune raportul online. De ce nu a fost livrat?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la posta si vorbeste cu ei, intreaba-i pe ei, nu pe noi, ca nu avem noi stii de ce Posta romana ti-a retinut pachetul acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca "posta romana". De asta. Comoditate. Lene. Mai bine trimiteai prin curier. Posta romana a ajuns sa fie de cacao.