| anamaria82726 a întrebat:

O prietena mi-a livrat azi la 5 un colet prin posta(care vine la oficiul postal din orasul meu). Aveti idee cam cate zile ar dura sa ajunga?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

5 zile in mod obisnuit

| sierra1 a răspuns:

De unde până unde ziceai că circulă coletul ăla?

| anamaria82726 explică (pentru sierra1):

As fi mentionat, dar nu stiu exact din ce oras este doamna care mi-a livrat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

2, 3 zile vei primii in cutia postală aviz.

| gabicoo a răspuns:

Dacă vine prin poșta română poți merge liniștită pentru câteva zile la mare/munte. PR are două viteze: încet și foarte încet!
happy

| Dismally a răspuns:

Intre 3 si 5 zile. Ar trebui sa gasesti in cutia postala un aviz daca nu poti sa mergi tu vineri la oficiu postal sa intrebi, trebuie sa ajunga pana atunci.

| Silwian a răspuns:

Vineri cel tarziu!