| Betty18 a întrebat:

Am trimis un email administratorului acestui site de 2 ori si nu mi-a raspuns nici acum.am trimis acum mai multe zile(foarte multe). nu e bataie de joc asta? am intrebat cat timp nu o sa mi se aprobe automat raspunsurile ca am pus un link prin care ceream un vot. vroiam sa stiu daca pentru totdeauna sau pentru o anumita perioada(o luna, 2, 3, un an etc) nu o sa mi se aprobe raspunsurile sau intrebarile automat. voi nu stiti? eh daca e pentru totdeauna imi fac alt cont si gata, dar tot ma ofticbig grin

2 răspunsuri:
| Betty18 explică:

Nu am injurattongue andy si a trecut o lunabig grin

succes

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Probabil ca daca nu ti sau aprobat raspunsurile...candva tea raportat ca ai facut ceva gresit cai injurat etc etc .si daca este asa pentru 1 luna... dar nu are cum sa fie mai mult ...sall