| Love4ever.EU a întrebat:

Am umblat la o setare pe nu stiu unde si acum imi apare shut down cand vreau sa inchid pc-ul.Eu nu vreau sa am asa vreau sa am ca inainte, ce pot face? unde trebuie sa dau sa schimb asta,? plss :*:* mersi mult

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pai shut down inseamna inchide. Dai ok cand vrei sa inchizi pc-ul. E normal sa iti apara asa.

| 334499 a răspuns:

Cum iti aparea inainte? raised eyebrows

| mersifrumos a răspuns:

Dar asa trebuie sa apara cand inchizi PC-ul, shut down. probabil s-a schimbat acel meniu de inchidere al PC-ului cu totul iar tu erai obisnuit cu cel vechi. Fara nici o suparare, cel vechi este echivalent cu cel nou si nu ar trebui sa te deranjeze deoarece apare doar 1 singura data, si anume cand inchizi PC-ul.

parerea mea: lasa-l asa. si mie mi s-a intamplat.