| anonim_4396 a întrebat:

Am un aparat foto sony w110 si nu pot sa descarc poze, imi apare jos in dreapta o iconita galbena si imi scrie in engleza ca nu imi recunoaste aparatu`...
Oare ce ar trebui sa fac, imi trebuie ceva drivere, trebuie sa fac ceva setari, sau ce?
ast raspuns pls`!
Dau fundita:*

2 răspunsuri:
| brio6267 a răspuns:

Trebuie sa ai driverul instalat altfel nu vei putea sa descarci nimic din aparat cauta pe net seria si tipul aparatului si descarca driver, apoi vei reusi sa descarci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am tot un aparat Sony w110, insa nu am instalat niciun driver de cand l-am cumparat. si pot sa descarc poze si filmuletele facute cu el fara nicio problema. folosesc doar cablul primit odata cu aparatul. insa, daca nu iti merge asa, atunci cel mai bine ar fi sa instalezi un driver.