| XXPysykkLove a întrebat:

Am un băiat în clasă care e drăguț, însă nu știu dacă mă place. Când mă vede vine la mine și îmi dă ușor cu pumnul în mână și-mi povestește ce a mai făcut el, etc. Când încep eu să vorbesc își aranjează bluza, își mușcă buza superioară și îmi analizează fața,, De valentine's day, anul trecut, a adus la școală ursuleți roșii, iar mie mi-a adus unul auriu pe care scria : Ești specială. Mereu când prietenii lui îl întreabă dacă mă place el le răspunde : Suntem cei mai buni prieteni.
Dau fundă ♥️

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Nu ai zis ce le raspunde dar probabil ca nu doreste sa le marturiseasca LOR sentimentele lui fata de tine. Mai mult ca sigur ca te place. Ar trebui sa incerci sa fi si mai "prietenoasa". You know what I mean!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De placut, el te place dar de mai mult nu este capabil, probabil din cauza varstei.

| Emilian65 a răspuns:

El le raspunde da. Deci, te iubeste cu adevarat. Nu-l scapa din mana.

| Lawliet14 a răspuns:

Intrebarea e, tu il placi? Daca-l placi, trebuie sa faci ceva pentru a nu mai sta nedespartiti.

| Seiko98 a răspuns:

El te place dar nu cum il placi tu.
El probabil tine la tine ca o sora sau ceva de genul asta.
Ca sa fii sigura i-ați inima in dinți si du-te si intreaba-l.
Asigurate ca nu o sa intervină nimeni in discuția voastră ca atunci băiatul o sa vadă o portita de scăpare si nu o sa mai răspundă sincer.
Baftawinking