| Norbert123radu a întrebat:

Am un caine cukeer spaniol este foarte lenes nu stie sa latre are vreo 2 luni si ne-am mutat in alta casa si imediat la intrare a inceput sa latre sa marie si nu mai este asa prietenos mereu can se descide un geam o usa vrea sa fuga afara va rog ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| BeerKoalla1997 a răspuns:

Hmm...pai..probabil ca inca nu s-a acomodat sau pur si simplu nu ii place. cainii simt foarte bine energiile negative deci sar'putea sa fie ceva in neregula cu casa...(nu vreau sa te sperii ) daca e doar o problema de comportament incearca sa'l duci la dresat de obicei functioneaza =) sau poti folosi o zgarda de obicei se linistesc=) poti sa te informezi pe net sper ca te'am ajutat succes!