| MarinaDurusan26004 a întrebat:

Am un canal de Youtube(Marina's vlog)si am nevoie de intamplari ciudate sau cringe pe care le-ati avut ( dau fundita)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se presupune cand iti faci un canal pe Youtube ca stii ce faci si nu vii sa ne ceri noua sa muncim si sa-ti aducem povesti.
Cauta-ti singur, inventeaza, fa ceva, daca te pricepi, daca nu, lasa-te de Youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am dus la piscina si mi s-a sculat (Cringe Rating: 45)
Am alunecat pe gheata si am facut caca (Cringe Rating: 51)
Am scuipat pe cineva si a curs totul pe mine (Cringe Rating: 36)
Am vomitat bautura proaspat bauta (Cringe Rating: 20)
M-am rahatat pe strada si m-au filmat camerele (Cringe Rating: 56)