| anonim_4396 a întrebat:

Am un coleg cu care sunt foarte buna prietena dar el ma place...si eu il plac pe el dar fratele lui mare (cu 3 ani)
e mult mai dragut... ce sa-i spun colegului meu ca sa nu-i frang inima?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Adevărul...asta îi spui.Nu trebuie să îl minţi îi spui că s-a terminat şi gata.

| Anna97854677 a răspuns:

Cica si tu il placi pe el, dar fratele lui mai mare e mult mai dragut.
Vrei sa faceti incest, domnisoara?

| Anonimanon1 a răspuns:

Eu zic sa fii cu baiatul asta pentru ca va placeti reciproc si fratele lui are cu 3 ani mai mult decat tine pe cand el e de varsta cu tine. Bafta