| Clauudia23 a întrebat:

Hei! Stiti mie imi place de un baiat care este coleg cu mine. El este bogat si este rasfatat, iar eu vreau sa aflu daca ma place. Prin clasa se vorbeste ca ar fi impreuna cu o colega, dar ei spun altceva. Fata acea este buna prietena cu mine si ma inteleg foarte bine cu ea. Daca ea l-ar place nu as vrea sa fiu impreuna cu el si sa ii frang inima, dar eu chiar il plac pe baiat. Tipul acesta se comporta normall cu mine exact ca si cu alte fete, doar ca ma priveste foarte insistenta. Muulte colege si multi colegii imi spun ca el ma place. Am incercat de multe ori sa aflu daca ma place dar oricine il intreba el nega. Voi ce credeti ma place?! sad happy Funda! happy:*:X

Răspuns Câştigător
| stuff144 a răspuns:

Ar treui sa afli tu raspunsul, nu ezita si intreaba-l direct. ai putea sa aflii de la colega aia daca ei 2 sunt impreuna sau nu si daca ea il place. dr mai bine nu te incurca cu din astia bogati si rasfatati ca sunt numai pe interes. UNII - majoritatae

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Clauudia23 explică:

Eu chiar nu stiu ce sa mai cred. Poate ca DianaJ ai dreptate nu trebuie sa ma incurc cu din astia bogatii, dar crezi ca daca as avea aceea sansa sa o resping sau sa nu ma mai intereseze de el?! :*