| FlyingSparkle a întrebat:

Am un document facut in PowerPoint 2010 si trebuie sa il arat la scoala la un proiect, dar intrebarea mea este daca un powerpoint facut pe versiunea in 2010 merge si in versiunea veche. deci?

3 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Nu merge, insa il poti salva special sa mearga in versiunea vechewinking (cel putin la word se poate tongue)

| toxiclife a răspuns:

Daca e docx nu merge in 2003 trebuie sa fie doc daca e 2007 la scoala iti merge happy

| AnonymousisLegion a răspuns:

Merge, dar trebuie sa-l salvezi in alt format
Cand dai save te intreaba in ce format sa salvezi, iti recomanda el cu ce e bine, dar tu poti sa schimbi formatul
Sper ca ti-am fost de ajutor