| Kriss96 a întrebat:

Am nevoie să ştiu urgent cum pot schimba versiunea de powerpoint a unui proiect. E făcut în 2010 şi trebuie să-l schimb în 2003. Fundă!

3 răspunsuri:
| schmoll a răspuns:

Ppt,ppts.e ca html cu xhtml. teoretic tra sa-l deschida.

| subzero00ro a răspuns:

Salvezi in versiunea 2003 cu optiunea save as ----> acolo alegi formatul.ppt (compatiblity 2003) ceva de genul asta in orice caz trebuie sa ai extensia.ppt in loc de ppts.

| Kriss96 explică (pentru subzero00ro):

Nu pot folosi optiunea save as pentru ca nu mi se deschide. Din cauza ca e facut in 2010 si nu merge deschis pe 2003. De aceea am si nevoie sa-l schimb in 2003.