| Anonima3345 a întrebat:

Am un inel si ma inverzeste ce sa fac sa nu ma mai inverzeasca? va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu-l mai purta.Nu este bun daca se inverzeste.

| cristimihailov a răspuns:

Pur si simplu il arunci... Sau il pui in rama. Inelul ala este de cupru pe partea dinspre deget cel putin. Iar oxidul de cupru, chestia aia verde, nu este chiar deloc sanatoasa.

| Nymp a răspuns:

Nu e din argint. Il dai cu lac de unghii rezistent. Mi se pare ca exista un lac special pentru asa ceva. Gasesti tu pe internet. Oricum, e la fel de bun si lacul pentru unghii, numai sa il dai mai des.