| razvanule a întrebat:

Am un iphone 3gs care a ramas blocat in recovery mode (loop) dar cu black screen... stie cineva cum pot sa repar? nici nu mai stiu ce frimware am deoarece am data restore de mai multe ori cu diferite firmware, ultimul a fost 4.3.5, am folosit tiny umbrella, ireb, irecovery... Daca mai stiti ce altceva pot face va rog spune-ti-mi

Răspuns Câştigător
| Ashenstar a răspuns:

Scoatei bateria sau intrerupe alimentatia si se va stinge
dupa aia repune bateria sau conecteazal din nou la sursa alimentare si regleazal