| ioana_5244 a întrebat:

Am un majorat si vrem sa-i facem un cadou supriza.ne-am gandit la niste cutii bagate una in alta si ultima cutie sa fie micuta. dar nu stim ce sa punem in ea... ne-am gandit la niste chilotei de batranele xxl si niste botosei. ce idei mai aveti?

Răspuns Câştigător
| Gabytza_5389 a răspuns:

Poi la zua unei pr. noi i-am luat o punga de cadou frumoasa si in ea niste cepe uscate laughing)

4 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

Este frumos asa,mai ales ideea cu acele cutiute,in ele poti pune biletele de genul : esti aproape, continua sau fierbinte, chestii din astea!

| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Suzeta
Biberon
Scutec
Prezervativ
Tampon
Sutien
Pasta de dinti
Apa de gura
Periuta de dinti
Pieptan (unul nasol)

Si tot asa. Daca e baiat ceva pentru. fata laughing
Si daca e fata ceva pentru. baiat.

Sper ca va reusesca mica glumahee hee
Si distractie placuta!

Bye bye!
Funda? puppy dog eyes

| kidutza_3486 a răspuns:

Un pampers:d

| jok3r_8654 a răspuns:

Buna.Eu la majorate cand ma duc le duk o suzeta pentru copi o caciulita tot pentru copii si pampers.laughing sper sa-ti fie de folos sfatul meu