| GabrielaBi a întrebat:

.in curînd mama va împlini 40 ani....Eu cu sora mea vrem sa-i facem un cadou, dar nu prea stim ce.Am auzit-o plangandu-se ca i s-a stricat blender-ul si ca are nevoie de unul nou.
Ne-am gîndit sa ii luam un blender cu rasnita de cafea, dar oare e un cadou potrivit?

Sau aveti alte idei?

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Eu cred ca va fi foarte fericita si incantata de cadoul primit.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

De urmarit ofertele cu motor puternic de 1000 Watt (sunt pe piata cca 4 sau5 modele) cu pretul in jur de 3000 lei, cu bonus rasnita sau fara ea. Blendere f. bune in orice bucatarie. Nu va luati dupa reclamele la tv.

| MusicAlina a răspuns:

Cred ca se va bucura.

| Silkin_Ana_1995 a răspuns:

Este ceva frumos sa-i daruiti ceve de ce are nevoie, insa pe linga asta mai daruiti-i un trandafir sau un buchet de trandafiri sau orice floare care ii place, adaugind si ceva facut de miinile voastre, important este sa stiti ca mama mereu va fi bucuroasa de cea mai mica atentie, important este sa i-o oferiti. Succes!