| samur1 a întrebat:

Am un modem de la orange huawei E 160E care nu vrea sa se mai instaleze. Am sp2 si ar trebui sa se instaleze singur autorun si apoi programul. Cand il bag in calculator ( usb0 acum nu-l mai recunoste si mai mult, se opreste calculatorul din senin; a fost instalat, dar se oprea compu in timpul functionarii. Nu stiu ce s-a intamplat ca am vrut sa reinstalez windows si nu buta de pe cd, nu stiu cum se modificase in bios; am pus in bios dvd prioritate si am reusit sa instalez windows, dar modemul nu-l mai pot instala, se opreste pc-ul. Stik imi primeste ( citeste). Am instalat modemul in alt calculator tot cu win XP si functiomeaza, deci modemul e ok. Ce poate avea calculatorul? La un moment dat imi spunea ca nu-l suporta sistemul de operare. Ce are?

Răspuns Câştigător
| DJRapT0r a răspuns:

La calculatorul ala ara strict ceva la windonwns la sigur!

1 răspuns:
| samur1 explică:

Poti sa crezi ca am pus un prelungitor si am instalat modemul. cred ca interfera cu ceva, sau chiar nu-mi dau seama ce a fost!