| AlexTp a întrebat:

Salut,am instalat windows xp professional si nu imi merge internetul,adică nu se aprinde la modem lan,usb si act(dar asta se mai aprinde din cand in cand), pana acuma imi instala cineva windows-ul (tot xp)si eu decât imi bagam modemul si gata imi mergea.Am modem Huawei si am cd-ul acela de instalare dar când să se instaleze imi zice sa introduc modemul.Ce trebuie să fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand instalezi modemul trebuie sa scoti mufa din pc, iar cand iti cere sa o conectezi o bagi la loc! Dar ti-ai instalat driver-ul pentru internet?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau s-a ars modemul!