| bogdan10aqua a întrebat:

Am un nintendo dsi xl si are niste zgarieturi pe ecranul touch screen ce sa fac ca sa nu mai fie? daca voi pune protectie se vor mai vedea zgarieturile ( nu sunt chiar zgarieturi se vad doar in lumina daca te uiti din profil)? Raspuns urgent funda

1 răspuns:
| solumaam a răspuns:

Protectia nu le va face invizibile ci doar te va ajuta ca pe viitor sa nu se mai zgarie ecranul... exista o solutie care acopera zgarieturile mai fine de pe geamurile telefoanelor si conslelor care au display!