| anonim_4396 a întrebat:

Am un nokia 3500 c si nu mi se mai aprinde…l-am avut la incarcat intr-o seara si dimineata l-am scos …m-am uitat la ceas. mergea adica se aprindea si apoi l0am bagat sub perna de la pat si m-am culcatlaughingapp dimineata era pe la ora 4:00 …. iar de dimineata pe la 11:00 cand il vad este stinsstraight faceam inkerkat sal aprind nimic…bateria e full am inkerkato pe alt tel…am inkerkat si ca alte batrerii tot nimic.

Ms

2 răspunsuri:
| Deiiu26 a răspuns:

Daca te-ai culcat pe perna sub care era telefonul atunci normal ca nu mai merge deoarece nu a putut suporta greutatea capului tau.

| MaduxD a răspuns:

Ti-ai distrus display-ul, Poti cere ajutor unui specialist, dar de nu...va trebui sa-l inlocuiesti