| MicutsaBăă a întrebat:

Am un nokia c3 şi sunt pe orange, astăzi vroiam să îmi activez internetul de la orange gratuit pentru 7 zile, dar acum am descoperit că îmi merge internetul cu Opera Mini fără să mai activez cel pentru 7 zile... Am o intrebare internetul o să îmi meargă tot timpul fără nici un fel de costuri sau... big grin? Fundiiţă şi vott kiss

1 răspuns:
| bitisandrei a răspuns:

Da numai ca trebuie sa iti faci setarile pentru internet big grin... fundita (o sa-ti mearga 100% iti promit)