| AdelinaIoana14 a întrebat:

Am un Orange Zali...pot sa instalez Tom Ginger?

Răspuns Câştigător
| cRaZyYkiD a răspuns:

Nu cunosc telefonul, dar daca are android si magazin play, prin internet bineinteles ca poti, nu vad de ce nu

| AdelinaIoana14 explică (pentru cRaZyYkiD):

Dar pot sa descarc gratis? am android si magazin play+cont pe google happy

| cRaZyYkiD a răspuns (pentru AdelinaIoana14):

Da, nu trebuie decat sa cauti aplicatia in magazin play, uite poti sa instalezi si de pe pc: https://play.google.com/store/search?q=talking%20tom&hl=en

| cRaZyYkiD a răspuns (pentru cRaZyYkiD):

Nu a mers link-ul, dar daca vrei sa intri, ii dai copy apoi paste in bara de cautare de sus din browser-ul tau