| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten care a facut din nu stiu ce joc cam 400 de euro, as vrea sa fac si eu cativa bani on-line... Ce-mi recomandati? Astepr raspuns, multumesc anticipat si dau funda celui mai concret raspuns.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti faci un cont barosan la un joc popular si pe urma il vinzi

Răspuns utilizator avertizat
| CosminC86 a răspuns:

Eu am vandut cont de metin2ro de lv80 cu tot cu iteme pe fostul leonis cu 3000 de ron. (Insa dureaza ceva timp sa-l faci si trebuie sa petreci cel putin 2 ore pe zi pe joc).

| CVane a răspuns:

Iti trebuiesc cateva lucruri.

Timp,cap, si posibil si bani.

Iti recomand sa incepi cu Metinul, WoW, Diablo, totusi nu te astepta sa scoti sume mari fara sa faci ceva pe acolo.