| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten de 4 luni jumate dar ne cunoastem de un an cand a venit la noi la liceu.
Prima data am fost cei mai buni prieteni, apoi acum 4 luni jumate mi-a spus ca ma place,si intr-adevar si eu il placeam.
El e chiar perfect,e baiatul perfect,e cel mai frumos lucru din viata mea! Vreau sa-i fac un cadou incredibil de Valentine's Day! Dar nu un parfum,un ceas, o carte si chestii de genul! Ceva mai special, vreau. Idei?
Mersi:* Dau fundita! (ps:am 16 ani si el face 17 in martie)

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| DanielaElleena a răspuns:

O poza in rama cu voi doi!smug crede-ma e sarbatoare indragostitilor si deci nu e nevoie de lucruri scumpe trebuie un cadou care se refera la voi doi smug