| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten indian cu care vorbesc in engleza pe yahoo.are 24 ani.eu am 14.inainte el ma stresa cu mesaje si eu nu il bagam in seama. dupa cateva zile, cand ma plictiseam, am inceput sa vorbesc cu el, conversatie inceputa de el.neam cunoscut mai bine, si am observat ca e un baiat bun.am contimuat sa vorbim oarte foarte mult.nu vreau sa fim iubiti ci vreau doar sa vorbesc cu el pentru ca ma simt bine atunci cand o fac.acum el nu ma mai baga in seama dar eu nu-i trimit mesaje si astept sa inceapa el primul.la un moment dat mi-a spus ca sunt prea mica.nu am inteles ce a vrut sa-mi spuna. dupa mi-a spus ca ma considera o sora. iar acum nu mai intra pe yahoo deloc. am impresia ca ma ignora. dar nu stiu ce sa-i spun. ajutati-ma plz.

Răspuns Câştigător
| Gazulina a răspuns:

Daca tie` sa vb cu el intreaba-l care ii problema te ignora sau ce se intampla ca asa daca nu il intrebi nu o sa stii. happy Success :*

2 răspunsuri:
| passenger a răspuns:

Cred ca te ignora sad Din pacate, masculul crede ca e prea "macho" pentru o pustoaica oh go on
PS:Multi inainte (si eu am 14 ani :p)

| Lollix a răspuns:

Vroia altceva. si cand a vazut ca nu'i raspunzi la idee. te'a trimis la plimbare. cam asa se intampla cu d'astia.laughing. pastreaza distanta. cred ca e cel mai bine.