| supradoza_de _vyse a întrebat:

Am un prieten nou la care tin enorm dar are 19 si eu am 15 ani credeti ca diferenta e potrivita

Răspuns Câştigător
| Yly a răspuns:

Nu lua in seama ce zice lumea pentru ca e viata ta.alti or sa zica ca e prea mare. k vrea doar sex.alti nu or sa zica nimic.
Dar tu sti daca el tine la tine. daca merita relatia, unde o sa ajunga relatia.
Si prietenul meu e mai mare cu 5 ani ca mine.si e totul ok.reusim sa ne intelegemhappy

9 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Ai un prieten nou?! Poi si pe ala vechi de la ce varsta l-ai avut.de la 12 raised eyebrows?
Nu are nimic, o sa faci si tu sex mai devreme decat ti-ai imaginat, dar stai in drum de-un ciot?winking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Diferenta e potrivita dar nu cand ai doar 15 ani. E c-am devreme avand in vedere ca el la 19 ani are alte idei despre asa zisa relatie.Incearca sa vorbesti cu mama ta sa vezi ea ce parere are?

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

E rezonabila... Dar... din punct de vedere legal este corupere de minori.

| Antrax a răspuns:

Da e super asa.

| ladybird a răspuns:

Hai sa-ti zic eu diferenta. Fata de 13 ani cu un baiat de 19 ani, iar el o iubeste cu adevarat (si nu e unul urat sau vai de capul lui din contra). Stai linistita ca este bine doar sa tina la tine.

| bluerose a răspuns:

Si daca spunem ca nu e ce faci? Va despartiti?

| SpikE a răspuns:

Intreaba-ti mama!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da, vedeti ce faceti, aveti grija ca embrionii bat la usa, prezervativul in poseta daca nu metoda calendarului sau pastilutele, altfel, greu, trebuie sa termini scoala, sa nu cumva sa faci sex anal cum am mai auzit pe aici doar ca sa te pastrezi virgina, fa dragoste asa cum fac toti oamenii iubiti-va ca este frumos si sunteti tineti, dar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elen in ciuda raspunsurilor (zic eu)rautacioase...eu iti dau un sfat... e potrivit doar daca tu crezi in el si sentimentul e reciproc! daca esti fericita cu el.atunci realizaza ca e bine asa! Tineti'o tot asa!

Iubiti'va Mult!