| DanaCherry a întrebat:

Intr-o relatie intre doi adolescenti, care credeti ca este diferenta. potrivita de varsta? funda happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateva luni, un an. Sau si mai bine deloc.

| Ivonaaa a răspuns:

Sincer, nu conteaza. Important e sa va intelegeti si sa va respectati. Acum depinde ce varste aveti amandoi!

| xTr15xTr15 a răspuns:

Pai intro relatie nu conteaza varsta! dragoste sa fie! Eu am avut o prietena cu 3 ani mai mare happy si ne intelegeam foarte bine! Bine In general daca esti fata baiatu trebuie sa fie mai mare ca sa te protejeze si din astea ...Eu zic ca nu exista limite de varsta in iubirewinking

| UnMicAnimal a răspuns (pentru xTr15xTr15):

Asa estewinking.mie toti amicii imi spun ca ma dau la babe straight face ..deoarece majoritatea prietenelor mele au fost mai mari decat mine straight face