| alexa_2177 a întrebat:

Am un referat despre "Asumarea rolurilor sociale si familiale la varsta tineretii" ziceti-mi si mie cateva idei...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti vorbi despre fetele care raman insarcinate la varste fragede e un subiect destul de controversat, sau despre copiii care raman orfani si isi asuma responsabilitati de la varste fragede devenind parinti pentru fratii lor. Scrie parerea ta, iti recomand sa nu iei de pe internet. Incearca sa fii originala.