| anonim_4396 a întrebat:

Am un samsung corby txt, as dori sa stiu daca se poate schimba soneria la mesaje.si daca da, cum se poate schimba.multumesc anticipat! :*:*

Răspuns Câştigător
| ComicGirl a răspuns:

Deci intrii in meniu la Setari. dupa la Profiluri telefon si dupa acolo la Normal in dreapta sunt 2 segeti asa cu rosu. dai pe ele si acolo iti apare melodia care iti suna si alea. sus in dreapta scrie apel de i...si are o sageata in jos. dai pe sageata si scrie acolo Mesaje noi si vezi acolo Ton alerta mesaj.si gasestihappy

1 răspuns:
| Simonyka a răspuns:

Nu ai dat sh uh optiuni pe acolo? mai cautastraight face