| LissaLy a întrebat:

Am telefon Samsung Corby si nu stiu cum sa schimb soneria de mesaj. Daca stie vreunul, spuneti-mi si mie va rog! happy

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna. Eu am un Corby TXT si banuiesc ca meniul este asemanator. Intri in meniu, dai la Setari - Profiluri telefon. Acolo iti apar profilele, dai la profilul "Normal" sau "General" depinde cum il ai, si dupa aceea la Optiuni - Editare. Acolo mie imi apar 3 alte optiuni : avertizare apel, avertizare mesaj si ton tastatura. Dai la Mesaje si de acolo controlezi totul. Daca nu, uite aici un link care sper sa fie asemanator cu ce ai tu in telefon: http://www.youtube.com/watch?v=kmepcMNeEmU. Nu uita, melodia care trebuie pusa la mesaj trebuie salvata in telefon, nu pe cartela. Pa pa!

1 răspuns:
| LissaLy explică:

Multumesc mult de tot!